В Одесі завершила свою роботу Школа з ефективного менеджменту соціальної роботи та системи соціальних послуг у територіальній громаді, яку організовано за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні та фінансової підтримки Уряду Швеції спільно з Центром професійного зростання «PsyUpgrade» та громадською організацією «Центр суспільних інновацій і партнерства «Успіх» у період з 26 до 30 серпня 2024 року.
Мета заходу: розвинути та вдосконалити здатність планування, організації, мотивації та контролю у представників/-ць громад у сфері соціального захисту населення з метою досягнення координації людських, фінансових, технологічних та інших ресурсів, необхідних для ефективного менеджменту соціальної роботи та системи надання соціальних послуг на рівні територіальних громад.
Цільова аудиторія: 43 представників/-ць громад із Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської областей
Координатором і модератором Школи стала Валентина БАЛАХТАР, керівниця Центру професійного зростання «PsyUpgrade», голова ГО «Центр суспільних інновацій і партнерства «Успіх», д. психол. н., проф., ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (УМО).
Експертами і тренерами – Олена БОНДАРЧУК, д. психол. наук, проф. ДЗВО УМО; Ганна ЛЕВКІНА, експертка у сфері соціальної роботи та організації соціальних послуг; Катерина ПАВЛЕНОК PhD з психології, доц. НУ «Львівська політехніка»; Наталія ПІНЧУК, к.психол.н., доц., ДЗВО УМО; Любомира ТЯГУР, PhD з психології, доц., ННІМП ДЗВО УМО; здобувачка PhD з психології, психологиня Юлія ВОЛОШИНА, ДЗВО УМО.
Упродовж п’яти днів учасники/учасниці активно працювали, вдосконалювали уміння і навички аналізувати й визначати потреби громади (громадян) у наданні соціальних послуг; планувати, організовувати, мотивувати та проводити оцінку якості організації соціальної роботи та управління системою розвитку і надання соціальних послуг в громаді; здійснювати діагностику ресурсів особистості у контексті надання соціальних послуг та управління цим процесом; інформувати й залучати громадськість до вироблення, реалізації й моніторингу системи розвитку соціальних послуг на місцевому рівні, побудови партнерських відносин з громадськістю тощо. На завершальному етапі учасники з 15 громад розробили Дорожню карту як стратегічний інструмент ефективного менеджменту з розвитку системи соціальних послуг у власній територіальній громаді.
Мету Школи досягнуто, отримано позитивний зворотний зв’язок. Учасники сповнені рішучості, натхнення посилити спроможність своєї громади якісніше надавати соціальні послуги, покращити здатність планування, організації та контролю щодо розвитку системи соціальних послуг
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні
Embassy of Sweden in KyivЦентр професійного зростання “PsyUpgrade” & ГО ЦСІП “Успіх”
Щоб залишити відгук ви маєте бути авторизовані.